قوانین سایت جهان اثر

قوانین و مقررات

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با خرید محصول از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید جهان اثر به عنوان یک وب‌سایت آموزشی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات محصول را مطالعه فرمائید و همچنین درج ایمیل معتبر برای عضویت در سایت الزامی می باشد و در صورت گزارش ایمیل نامعتبر، نام کاربری صاحب آن ایمیل مسدود خواهد شد. عضویت شما در سایت جهان اثر ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد لطفا در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت انتخاب نام کاربری خود استفاده فرمایید و در صورت داشتن هرگونه پرسش، اظهار نظر ،انتقاد و یا پیشنهاد در هر زمینه لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از فرم های اطلاعات، محصولات پادکست، تحت انحصار ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.

بعد از ثبت نام کلیه خرید های کاربران در کنترل پنل آنها ثبت و به صورت دائم قابل استفاده می باشد جهان اثر همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت ، دقت و سرعت وبا رضایتمندی کامل مشتریان ، به ثمر برساند.

تمامی قسمت های دروس جهان اثر دارای دو زبان انگلیسی و فارسی می باشد , در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام دانلود یا ناقص بودن فایل ها بعد از خرید محصول , جهان اثر موظف است بدون دریافت هیچگونه مبلغی محصول خریداری شده را به صورت کامل , مجدد به مشتری تحویل دهد.

در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏ تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.